Jde jen o to, jak se na to díváte

| books | food | music | everything | about me |


Září 2014

Design #04 Autumn

26. září 2014 v 17:20 | ¤ elany ¤
Takže po měsíci hlásím absolutní novinku měsíce! Náklaďák mě nepřejel :D. Ano stále žiju jen prostě nebyl čas. A protože byl podzim, tak nastavuji nový dess s podzimní tématikou. doufám že se vám líbí!

Název: Autumn
Program (web): PhotoFiltre Studio X a picmonkey.com
Doba trvání: cca. 30 min.
Spokojenost: 98%

10 faktů o mně a 6 faktů o blogu

1. září 2014 v 18:07 | ¤ elany ¤
Řekla jsem si, že bych na tenhle blog měla už konečně něco napsat, takže píšu 10 faktů o mně a 6 faktů o blogu. Ano, nic lepšího mě nenapadlo. No nic, tak pojďme na to.

1. Jmenuji se Alena a narodila jsem se v červnu roku 2002. Takže když si to spočítáte, tak zjistíte, že mi letos bylo 12.
2. Bydlím v bytě.
3. Miluji hořkou čokoládu s lískovými oříšky a mléčnou čokoládu s mandlemi
4. Nejím žádný sýr kromě mocarely. A kromě tavených sýrů v obalu. Miluji totiž ten obal ( Mouka, strouhanka vejce. Jen aby bylo jasno)
5. Mám modré oči a tmavě hnědé až černé vlasy. Jsem celkem dost bledá, protože na sluníčku se vydržít smažit maximálně 20 minut.
6. Jako malá jsem celkem dost připomínala Sněhurku :).
7. Mé oblíbenné jídlo je Kuřecí maso s pórkem a rýží. Nakrajíte kuřecí prsa na kostičky, dáte na pánev, k tomu přidáte nakrájený pórek a orestujete. Mezitím se váří rýže :P
8. Nesnáším suši, buchtičky se šodo, vdolečky, šišky s mákem a mašličky s mákem. A jsem asi jediné dítě, co nemusí pizzu.
9. Piju kofolu, vineu ( spíš červenou ), vodu a kopřivový čaj
10. Mám problém vymyslet poslední fakt :D

1. Byl založen 17. února 2014
2. Měl celkem 3 designy.
3. Nejvíc článků jsem napsala v červnu ( 13 )
4. Na mém blogu nejsou rubriky. Je v nich potom strašný chaos
5. Netuším, proč se tenhle blog jmenuje Ztracený deník ( možná proto, protože jsou z,t a r vedle sebe na klávesnici a tak jsem odhodila ztracený. Deník jsem měla vymyšlený už předtím.)
6. Tohle 43 článek na tomhle blogu.

Doufám, že jste se dozvěděli alespoň něco co jste se chtěli dozvědět. Ale jestli ne, tak se zeptejte na mém asku který je v menu a tadííí: http://ask.fm/Elany_czech. Snad do měsíce odpovím :DD