Jde jen o to, jak se na to díváte

| books | food | music | everything | about me |


Srpen 2014

Schrnutí prázdnin, zpět do školy

27. srpna 2014 v 15:12 | ¤ elany ¤
Tak, prázdniny nám končí a začne škola. Moje prázdniny byly tak, průměrné. Hned na začátku sem dostala rýmu. Polovinu měsíce července jsem byla doma. Až druhou polovinu jsme jeli na Slovensko. Byli jsme mezi městy Radvaň nad Dunajom a Moča. Bydleli jsme v malé chatce, která měla sklep, kuchyňku, obývák, koupelnu a v druhém patře byly dva pokoje. Po týdnu stráveném na Slovensku jsme se vrátili domů. Pak jsme byli zase týden doma a pak jsem na 14 dní odjela na chatu. pak jsem jela na dva dny k babičce a teď jsem doma.

Celkem se do školy i těším, jen ty přípravy jsou hrozné.Naše bývalá učitelka totiž nebyla schopná se zeptat našich nastávajících učitelů, jaké sešity si máme koupit. Víme jen od naší matikářky. Pak jsem ještě ze spousta věcí vyrostla takže jsme šli koupit nové oblečení. NESNÁŠÍM NAKUPOVÁNÍ. Hlavně nesnáším když s náma jde i ségra, protože ta než se vymáčkne které triko se jí líbí víc... no hrůza. Ale nejhorší bylo, když jsme přišli k pokladně a táta zjistil, že má málo peněz na kreditce.Tak jel domů pro jinou kreditku.Takže jsme tam jak trubky museli čekat, než se vrátí. Do toho ještě nějakej idiot ( asi učitel informatiky ) předělává stránky naší školy. Opravdu by mě zajímalo, koho napadlo těsně před začátkem školu upravovat stránky, takže tam nikdo nemůže ?

Ale zajímavé je, že se stále těším. Budeme konečně v jiném patře než prvním, budeme mít konečně jiné učitele a... to je asi vše. Dobře, tak ještě něco. Těším se na spolužáky. Fakt mi moc chyběj! Dobře je tady pár... vlastně, jedna vyjímka na kterou se netěším, ale jinak mi moc moc moc chyběj!

Teda, až si tohle přečtu za půl roku, tak se asi budu divit, jak jsem se mohla těšit. :DD

Každopádně, jak vypadali Vaše prázdniny a těšíte se do školy ?

Recenze na seriál - Avatar: Legenda o Aangovi

4. srpna 2014 v 18:26 | ¤ elany ¤
No, nemám k tomu co dodat. Tenhle seriál mě ÚPLNĚ nadchnul.

http://fanzine.topzine.cz/avatar-legenda-o-aangovi-je-serial-na-kterem-si-shyamalan-vylamal-zuby

Recenze na knihu - Slavná hvězda

2. srpna 2014 v 17:55 | ¤ elany ¤
Před prázdninama mi máma dala hodně ( no dobře, asi sedm ) knížek od Jacqueline Wilsonové. Tak na nějaké udělám recenze.

Slavná hvězda
http://www.livre.cz/kniha/slavna-hvezda_27409/

Design #04 Summer and Autumn

1. srpna 2014 v 21:30 | ¤ elany ¤
No, vím že měl být až na podzim, ale já se nemohla dočkat, až to uvidím. Nejdřív se měl jmenovat jenom Autumn, ale když jsem ho přidala už teď tak je to Summer And Autumn. Tak co na něj říkáte?


Název: Summer and Autumn
Program ( web ): PhotoFitre Studio X a picmonkey.com
Doba trvání: cca. 45 min.
Spokojenost: 97,8%

Tak co. Líbí?

Fotografie

1. srpna 2014 v 10:21 | ¤ elany ¤