Jde jen o to, jak se na to díváte

| books | food | music | everything | about me |


Červenec 2014

Takže zase menší info atd.

31. července 2014 v 9:40 | ¤ elany ¤
Tak za prvé se vám chci omluvit, že v tu středu žádné fotky nebyly a že jsem nebyla aktivní. Ale mám k tomu vysvětlení. Jak jsem psala, v sobotu jsme jeli na týden na Slovensko. V pátek jsme balili a hned jak jsem si zabalila, sedla jsem k notebooku a začala nahrávat nějaké ty fotky z mobilu. Pak jsem zabrousila na Blog.cz a začala psát článek. Když jsem chtěla nahrát poslední fotku, blog.cz na chvíli spadl. Tak jsem se podívala na blogy a ty taky spadly. Až když jsem došla na čtvrtý blog, tak se to obnovilo. Chtěla jsem tam napsat komentář, ale nebyla jsem přihlášená. Tak jsem dala přihlásit se a naklikala tam to heslo co jsem myslela. Jenže to nebylo to správné.Byla jsem zvyklá, že když do prvního řádku na Blog.cz napíšu ztraceny-denik, tak se mi tam heslo dá samo. Tak jsem šla na Blog.cz a zkusila se přihlásit svým obvyklým způsobem. Ale heslo nebylo správné. Pak mi docvaklo, že u těch komentářů bylo zaškrtnuté Přihlásit se trvale. A až v úterý jsem si všimla kolonky Zapomněli jste heslo ?. :D Takže ty fotky jsem dám někdy teď ( nejlépe zítra).

Za druhé jsem se rozhodla, že se budu věnovat pouze tématickým článkům, svému příběhu a těm fotkám.

A za třetí, žádnou rekonstrukci neplánuji. Až na podzim. Stáhla jsem si na slunečnici PhotoFiltre Studio X a mám to jen na 30 dní a tak tam dělám nový deasign.

Tak a to je prozatím všechno.

Američané aneb pohled Čecha na ně

17. července 2014 v 16:57 | ¤ elany ¤
Spousta Čechů si myslí, že Američané jsou namyšlení, hloupí a že si asi myslí, že jim patří celý svět, nebo co. Je pravda, že k nim spousta lidí vzhlíží a tak. Na sociálních sítích se lidé smějí u příspěvků, kde je napsáno :,,Evropa podle Američana." a pod to dájí obrázek.
mapa12
( http://objevit.cz/mapa-evropy-podle-americanu-t43230 )
( Všimli jste si tý Tardis u Velké Británie ? :3)

Domov Clear #01

11. července 2014 v 18:39 | ¤ elany ¤
Jak si můžete pamatovat z minulého článku, dělám byt pro Barbie. Tak mě napadlo, že si zahrajeme takovou hru. Ale nejdřív sem dám fotečku Clear:

Trochu rozmáznutá, ale to nevadí.

Ta hra je taková, že první věc co má Clear v bytě je taková provizorní postel. A vy budete vybírat, co k ní do byt přibyde. Normálně budou dvě možnosti, ale protože začínáme tak budou čtyři.


Co si má Clear dát do bytu ?
Lampu
Televizi
Stůl

Můžete hlasovat v anketě i v komentech. Já nejpozději do týdne přidám fotku té nové věci. Kdyby to nějak nešlo, tak se omluvím hned druhý den :)

Tak hlasujte!

Vylezla jsem na světlo

11. července 2014 v 12:58 | ¤ elany ¤
Ciao! Dlouho jsem tady zase nebyla. Jak jsem psala, nemohla jsem najít žádnou inspiraci. Tak jsem v sobotu přemýšlela nad tím co napsat. Jenže mě nic nenapadlo. Chtěla jsem pokračovat i v neděli, ale dostala jsem rýmu a nebyla nálada. V úterý a ve čtvrtek přijela babička a ségra jí ukazovala svojí vilu pro svojí Barbie. Líbilo se mi, že dělá takovéhle věci z různých kartonů a papíru a přišlo mi to jako dobrý nápad. Lepší než Barbínám vymýšlet, co si vezmou na sebe. Tak jsem vytáhla svojí Barbie Clear a začala vytvářet. Sice je nedostatek materiálu, ale to nevadí. Takže jsem celou dobu dělala domeček pro Clear a včera jsem ségře uklidila pokoj. Samozřejmě že né zadarmo. Dala mi za to 85 Kč. A ještě jsem fotila.

Takže to jsem dělala po celou tu dobu. Ale teď jsem zase tady.

No a jsou tu tři věci, které chci říct. Ta první se týká středy. NEBUDE STŘEDEČNÍ YOUTUBE! Vždy na něj totiž zapomenu :).
Druhá věc se týká focení. To zatím probíhá v pořádku. Založila jsem si Instagram. Odkaz je v menu. Ale nebudou tam všechny fotky. Některé budou jen pro vás, moje čtenáře. Dneska nafotím tu Clear a zítra sem dám pár fotek.
A třetí věc se týká knih. Mám doma teď celkem dost knížek a na některé napíšu recenze.

No a to je asi všechno.
Jinak pokud máte nějaké otázky, napište mi na Ask.fm a jestli máte nějaké speciální přání nebo námět na článek, tak mi určitě napište do komentářů.
Tak si užijte prázdniny a zatím
Ciao